NOVINKY

arr3Trophy Hoodie  Trophy HoodieTak tahle mikina je fakt masakr jaký by jste mohli čekat od YAKUZY... arr3Tijuana Boyfriend LongsleeveTijuana Boyfriend Longsleeve Yakuza myslí i na dámy. Toto sexy dámské tričko podtrhuje dravost... arr3Lily Skull JacketLily Skull Jacket Zimní bunda pro pořádný chlapy. Berte posledních pár kousků!!! 9.11.2018...

KONTAKTY

BrandsCapital
Jičínská 1350/III
29301 Mladá Boleslav
tel: +420 737 977 223
napište nám
Ing. Jan Mazač
Výhradní distributor značky Yakuza

O nás

Vítejte v e-shopu BrandsCapital

 

Prémiové značky exkluzivně v síti prodejen BrandsCapital v obchodních centrech Olympia Mladá Boleslav, Nisa Liberec, Futurum Brno a Atrium Palác Pardubice. Kompletní sortiment německé značky Yakuza, dále Alpha Industries, UNCS, Camp David, Double Red a dalších značek na jediném místě. Těšíme se na viděnou ve Vašem městě.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

O nás

Jako výhradní distributoři prémiové německé značky YAKUZA jsme pro Vás v obchodních centrech založili síť prodejen BrandsCapital na příč Českou republikou. Tyto čtyři prodejny v OC Olympia Mladá Boleslav, OC Nisa Liberec, OC Atrium Palác Pardubica a OC Futurum Brno se staly vlajkovými loďěmi pro partnery značky, kterým jsme k dispozici pomáhat jejich sny a cíle. Proto nás neváhejte kontakovat i Vy v případě, že by jste se chttěli stát zástupci Yakuzy ve Vašem městě.

Hrdi jsme take na důvěru, kterou do nás vložila společnost Uncle Sam a.s., pro kterou zajisťujeme výhradní obchodní zastoupení oblíbené značky UNCS na Mladoboleslavsku a Liberecku. Její charizmatický design, společně s velikostmi až do 6XL, dělá z našich zákazníků opravdové chlapy.

Ve všech našich prodejnách pak naleznete i legendární značku Alpha Industries, která tvořila dějiny a vždy stála na straně hrdinů. Tato nesmrtelná značka původně z Tennesee USA, která se již o 1959 do teď šije v Německu, vyprodukovala snad nejznámější střih letecké bundy MA-1, kterou všichni známe jako "bomber".

Víme co nabízíme, a proto se těšíme na Vaši přízeň. Děkujeme za Váš nákup.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ